Melbourne, Austrálie: Rodina zavolala taxidermistu, aby z jejich mrtvého psa udělal koberec. Taxidermista vysvětlil, že kůže zlatého retrívra byla vyčiněna a zpracována na kůži, aby z ní nepadala srst.
Mnoho lidí má v hlavě představu, že klokani jsou roztomilá, přítulná skákající zvířata, které si můžete pohladit po celé Austrálii. Po zhlédnutí těchto snímků bychom vám ale bližší kontakt nedoporučoval
Bělobřichý jelen, stejně jako mnoho jiných býložravců, se živí především rostlinnou stravou. Jeho potrava obvykle zahrnuje různé listy, trávy, ovoce, žaludy a další rostlinný materiál, ze kterého získává většinu potřebných živin. Občas se však stane, že běžná strava nestačí, a tehdy si jelen hledá živočišnou potravu, aby doplnil chybějící látky.
Je vysoce nepravděpodobné, že by tento jelen zabil hada, ale rozhodně nemá problém využít příležitosti a získat snadný přísun energie. U přežvýkavců, kteří občas sáhnou po mase, je známé, že dávají přednost snadné kořisti. Opuštěná ptáčata, zatoulaná kuřata nebo dospělí ptáci chycení do sítí – to vše se může stát potravou pro tyto všežravé jedince, kteří touží po kousku cizího masa.
Jedna z teorií naznačuje, že toto chování je poháněno především potřebou doplnit vápník a fosfor během růstu parohů u jelenů. Jak moc je to pravdivé, není jisté, ale zatím je to nejrozumnější vysvětlení.
Kdo ví, možná jim maso prostě jen chutná.
Hasičský sbor města Tulsa zveřejnil následující video, aby varoval veřejnost před "nebezpečím lithium-iontových baterií." V incidentu došlo k tomu, že pes náhodně způsobil požár v domě.
Naštěstí se domácím mazlíčkům podařilo uniknout z domu skrz psí dvířka, což zabránilo možným tragickým následkům. Hasiči tímto případem upozorňují na důležitost bezpečného nakládání s bateriemi a dalších potenciálně nebezpečných zařízení v domácnosti.